5 טיפים לבחירת חברת אחסון אתרים

בחירת חברת אחסון אתרים יכולה להיות משימה מאתגרת ומרתיעה עבור כל בעל עסק חדש. יש הרבה חברות שמציעות את אותם שירותים, אבל מה עושה אחת טובה יותר מהשנייה?

להלן חמישה טיפים שיעזרו לך לבחור את חברת אירוח אתרים הטובה ביותר עבור העסק שלך:

1) חפש חברה שמציעה רוחב פס בלתי מוגבל או לפחות בעלת מגבלות רוחב פס הוגנת.

2) בררו כמה עולה לעבור מחברה אחת לאחרת ואיזה סוג חוזה יש להם עם הלקוחות שלהם.

3) בדוק כמה תמיכת לקוחות הם מציעים וגלה אם הם מציעים תמיכה בטלפון, דוא"ל, צ'אט או מערכת כרטיסים.

4) גלה אם הם מציעים הנחות כלשהן על תעריפי החידוש או שיש להם הצעות מיוחדות זמינות בזמן הרכישה

איך לדעת אם חברת האחסון אתרים שבחרתם מומלצת?

חברות אחסון אתרים הן חלק חשוב בכל עסק. הם מספקים שרת לארח את האתר שלך ודואגים להבטיח שהוא פועל בכל עת.

הצעד הראשון בבחירת שירות אחסון אתרים מומלץ הוא לדעת מה אתה צריך מהם. עליך להבין את סוג האירוח, התכונות, התמחור ותמיכת הלקוחות שהם מציעים.

מארחי אינטרנט מסוימים מציעים רק אירוח משותף בעוד שאחרים עשויים לספק אירוח ייעודי או אפילו אירוח בענן. כדאי גם לברר אם תהיה לך שליטה על השרת שלך או שיש להם כללים נוקשים לגבי מה אתה יכול לעשות איתו.

כדאי גם לבדוק באיזו מהירות הם מגיבים לבעיות וכמה זמן זמן התגובה שלהם הוא כדי שתוכלו להיות בטוחים שאם משהו ישתבש, הם יוכלו לתקן זאת במהירות.

חשוב לדעת שיש כמה גורמים שתורמים לאיכות אחסון אתרים. הראשון הוא זמן הפעילות של האתר שלך. זה הזמן שבו האתר שלך יפעל ללא כל השבתה. הגורם השני הוא מהירות האתר שלך. זו המהירות שבה האתר שלך נטען בדפדפן וניתן למדוד אותו באלפיות שניות (ms).

הגורם השלישי הוא כמות המשאבים שיש לך בתוכנית אירוח אתרים שלך. משאבים אלו יכולים לכלול בין היתר רוחב פס, שטח דיסק וחשבונות דואר אלקטרוני.

ישנן חברות אחסון אתרים רבות לבחירה עבור הצרכים העסקיים או האישיים שלך, אך רק מעטות מומלצות על ידי מומחים בתעשייה ואנשי מקצוע כאחד. חברות אלה כוללות את SiteGround, Bluehost, InMotion Hosting, DreamHost ו-Site5

איך לדעת איזה חבילת אחסון לבחור?

ישנם שני סוגים של אחסון אתרים: אחסון שיתופי ואירוח ייעודי. אירוח משותף הוא כאשר אתה חולק שרת עם אתרים רבים אחרים, מה שאומר שכאשר לאתר אחד יש תעבורה גבוהה, הוא יאט את כל האתרים באותו שרת. אירוח ייעודי הוא כאשר יש לך שרת משלך, מה שאומר שהוא יהיה מהיר יותר ואמין יותר עבורך לעבוד איתו.

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מארח אתרים הוא איזה סוג אתר אתה בונה. לדוגמה, אם אתה בונה אתר מסחר אלקטרוני או חנות מקוונת, אז תוכנית ייעודית תהיה האפשרות הטובה ביותר מכיוון שזו תאפשר לאתר שלך להיטען במהירות וללא זמן השבתה עקב נפחי תנועה גבוהים. אם במקום זאת אתה

אולי יעניין אתכם
מאמרים פופולאריים

סליקת אשראי באתרי וויקס

סליקת אשראי היא תהליך שבו בודקים ומאמתים את האשראי של הלקוח. התהליך יכול להיעשות על ידי החנות או על ידי ספק שירות חיצוני. המטרה העיקרית

קידום אתרים

איך עושים מחקר מילים מקיף בגוגל

ישנם מספר משאבים שיכולים לעזור לך לעשות מחקר מילים עבור העסק שלך. אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע מחקר מילים היא באמצעות גוגל. לגוגל יש כלי